Face Factory

Коли ми придумували Face Factory нам важливо було створити місце, яке буде сповнене впевненості, краси та поваги.

Місце, без оціночних суджень та стандартів, місце, де можна бути собою, зберігаючи всі свої особливості та індивідуальність.

У Face Factory ми підкреслюємо натуральність твоїх вій та брів, доглядаємо шкіру і м’язи твого обличчя, готуємо тебе до твоїх особливих подій, роблячи ідеальні мейки та укладки.

Тут, ти завжди можеш бути впевнена, що тебе розуміють, люблять та приймають такою, якою ти є❤️

СЕРВІСИ

КОМАНДА

Мар'яна Піх

Мар'яна Піх

Керівник

 

Мар'яна Піх

Коли я вперше прийшла на співбесіду у Face Factory, я була така вражена, що й двох слів не могла сказати. Сьогодні – я керівник цього чудового місця, і можу точно сказати, що це неймовірний досвід. Він важкий, несподіваний, проте дуже цікавий. Почався він з посади менеджера, а далі стала керівником. Я пишаюсь працювати поруч з крутою командою Face Factory, яку я вважаю справжніми професіоналами. А Face Factory – найкомфортнішим салоном з ідеальним сервісом, де результат точно перевершить твої очікування.
Настя Кузьма

Настя Кузьма

Адміністратор

 

Настя Кузьма

Люблю комунікацію та людей.

Працюю у цій сфері вже 4 роки.

Частинкою Factory Family стала 2 роки тому, радію цьому, бо люди, з якими працюю, створюють дуже класну, дружню атмосферу.

Окрім роботи менеджера, маю захоплення: роблю масаж та займаюсь танцями. Щодо масажу: люблю відчути фізичний, моральний стан людини і створити ідеальний простір для відпочинку.

Танці – дуже класна нагода відпочити морально.

Софія Миколайчук

Софія Миколайчук

Адміністратор

 

Софія Миколайчук

Мені 24 роки, і хоча у Face Factory я нещодавно, проте  дуже віддана роботі. Попередній досвід на одному місці в мене більше 6-ти років. Так, так я працюю з 18-ти років, коли в роботі є мотивація та кар’єрний ріст – це заряджає. Так як це була моя перша робота, то хотілось чогось нового, і я дуже рада, що потрапила в таку круту команду. Тут я надихнулась і з новими силами готова здобувати новий досвід.
Вікторія Антосик

Вікторія Антосик

Майстер по волоссю

 

Вікторія Антосик

Я потрапила в бюті сферу як модель і стала майстром.

На шляху мого розвитку було сотні перешкод, які змушували мене покинути цю сферу, але я завжди знала і відчувала, що це моє. Тепер, я знаю про волосся усе і навіть більше, вмію роботи круті накрутки, зачіски та плетіння.

Я обожнюю людей, дарувати нові емоції та враження. Face Factory став для мене не лише місцем для розвитку, а й справжнім натхненням.Онлайн запис

Марта Котик

Марта Котик

Майстер Face Gym/Face Сare

 

Марта Котик

Я навчалась три роки косметології у Варшаві. Повернулась в Україну, щоб займатись улюбленою справою в рідній країні і допомагати залишатись красивими нашим дівчатам. Косметологія – моє щире захоплення, яке переросло з турботи про себе в професію. Найбільше, мене надихає допомагати жінкам підкреслювати і підтримувати їх природну красу, бо кожна – унікальна і прекрасна. Концепція Face Factory повністю відповідає моїм переконанням, тому ми працюємо разом.Онлайн запис
Ліліана Баранюк

Ліліана Баранюк

Візажист

 

Ліліана Баранюк

Інженер-за освітою, візажист-за призначенням!

Наповнюсь та надихаюсь емоціями жінок, які вилучають неймовірно потужну енергію після макіяжу, який я створюю! І це неабияка залежність!

Відчуття прекрасного мені прищепили численні навчання та підвищення кваліфікації – Школа макіяжу Наталії Найди, Академія кар’єри салонного бізнесу «Руки-Ножиці», МК Валентини Пушкаренко, МК Марії Самхарадзе, індивідуальне навчання в Оксани Денеки, Світлани Снітко.Онлайн напис

Настя Базалійська

Настя Базалійська

Візажист

 

Настя Базалійська

Мене звати Настя, в б‘юті сфері я працюю вже два роки і надзвичайно цим насолоджуюся. Коли ти вкладаєш в свою роботу любов і отримуєш щасливі емоції від людини – це  дійсно безцінно. Саме тому я люблю свою професію – я дарую людям любов, яка відкриває їхню красу і цим надихаюся. Для мене важливо кожного разу вдосконалюватись, тому багато майстер класів я проходила не лише у наших візажистів, а і в іноземних. Головне в моїй роботі – це підкреслити індивідуальність та сильні сторони кожного. Моє кредо: «Дискомфорт – це валюта успіху», тому ні тривоги, ні відключення світла, ніщо мені не завадять творити і насолоджуватись цим.Онлайн запис
Таня Тужеляк

Таня Тужеляк

Візажист

 

Таня Тужеляк

Мене звати Таня і я працюю в бюті сфері вже 5-ий рік. Найбільше в своїй роботі люблю надихатись людьми і безкінечно вчитись чогось нового.

Вважаю, що кожна людина в цьому світі особлива і готова підкреслити цю індивідуальність. Ледь не кожна клієнтка стає моєю подругою, яка довіряє та обмінюється своїм досвідом, і я вважаю це неймовірною перевагою цієї професії.Онлайн запис

Вероніка Небогатих

Вероніка Небогатих

Візажист

 

Вероніка Небогатих

Мене надихають впевнені в собі жінки. Я переконана, що кожна жінка по-своєму прекрасна та особлива і я обожнюю підкреслювати в жінках їх індивідуальність і природню красу. Я люблю свою роботу, але відпочинок теж повинен бути, щоб відпочити, перезагрузитись і набратись натхнення.
Я з дитинства була активна, приблизно 8 років займалась танцями і зрозуміла, що спорт це невід‘ємна частина мого життя. Я обожнюю займатись спором на свіжому повітрі і по-особливому люблю йогу та стрейчинг, так як можу максимально розслабитись, подумати про все на світі і знайти свій «дзен».Онлайн запис
Віталіна Завгородня

Віталіна Завгородня

Візажист

 

Віталіна Завгородня

Я впевнена, що всі люди на планеті прекрасні!

Моя місія – показати людей такими, якими бачу їх я. Мене звати Віталіна, я майстер візажист-бровіст, і я люблю свою професію всім серцем.

У сфері працюю 2 роки, пройшла близько 15 різних офлайн і онлайн навчань з макіяжів, брів та ламі вій і продовжую навчатися по сьогодні. Працювала в  команді візажистів на UFW2021, регулярно працюю на зйомках.

 Онлайн напис

Соля Луферчик

Соля Луферчик

Візажист

 

Соля Луферчик

Вже сотні разів переконалася, що моя робота може покращити настрій, додати впевненості в собі або просто примусити когось посміхнутися.
Хіба не найкращий стимул любити те, що робиш?

Вже 6 років я не втомлююся створювати красу. І чесно, ні разу за весь цей час не пожаліла, що обрала таку далеку від прописаної в моєму дипломі, але близьку серцю професію.Онлайн запис

We Work With

м. Львів, Гнатюка 12А
face@factoryfamily.co
(068) 400 40 60

Instagram
Facebook